Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Jedinečný pozemok na brehu Malého Dunaja

Interné ID: 0107032
Ulica: Jahodná
Obec: Jahodná
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
68 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte ideálne miesto na bývanie, relax alebo podnikanie, máme pre vás skvelú ponuku. Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok na priamom brehu Malého Dunaja. Pozemok má celkovú výmeru 3370 m2 a skladá sa z dvoch častí: 2232 m2 orná pôda a 994 m2 lesný pozemok. Na menšej časti pozemku je možné postaviť rodinný dom, chatu alebo inú stavbu podľa vašich predstáv. Elektrické vedenia sú privedené priamo na väčšiu časť pozemku, takže nemusíte riešiť žiadne komplikácie s napojením.

Pozemok je situovaný v tichej a zelenej lokalite, ktorá ponúka nádherný výhľad na rieku a prírodu. Môžete si tu užívať pokoj a súkromie, rybárčiť, plávať, bicyklovať alebo len relaxovať na brehu. Pozemok je tiež vhodný pre investičné účely, pretože druh väčšej časti pozemku bude v krátkej dobe zmenený, čím hodnota stúpne. Pozemok má veľký potenciál pre rozvoj cestovného ruchu, rekreácie alebo poľnohospodárstva.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes. Ponúkame vám bezplatnú obhliadku pozemku a profesionálne poradenstvo. Realitná kancelária A-W Real je vaším spoľahlivým partnerom pri kúpe nehnuteľností. Tešíme sa na vás!

Výmera
2232 m2
147 m2
994 m2
spolu 3370m2

 

Tento jedinečný pozemok môže byť Váš za 229.400 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes. Ponúkame vám bezplatnú obhliadku pozemku a profesionálne poradenstvo. Realitná kancelária A-W Real je vaším spoľahlivým partnerom pri kúpe nehnuteľností. Tešíme sa na vás!

V rámci našich služieb ponúkame pre našich klientov:
- Vypracovanie kúpno-predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností
- Sprostredkovanie poskytnutia úverov
- Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov
- Poistenie nehnuteľností (aj k úverom), životné poistenie, poistenie majetku, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti podnikateľa, cestovné poistenie, atď.

Zodpovedný prístup našich maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
3370 m2
Plocha pozemku:
3370 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Gabriel Bartakovics

Gabriel Bartakovics

Realitný maklér

  • English
  • Slovensky
  • Magyar
  • rusr

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti